MyaLL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MyaLL

PayLaşıLmayan ßiLgi Hiç ßir işe yaramaz

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar

5 posters

Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yaparsınız?
1.senin için herşeyi yaparım
Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_vote_lcap0%Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
2.senden çocuğum olsun istiyorum derim :)
Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_vote_lcap33%Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
3.senin için kendimi jiletlerim
Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_vote_lcap0%Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
4.evin önüne güllerle seni seviyorum yazarım
 0% [ 0 ]
5.ona güzel bir hadiye alırım
 0% [ 0 ]
6.onu guzel vede pahalı bır yere yemeğe götürürüm
 0% [ 0 ]
7.onu guzel vede pahalı bır yere yemeğe götürürüm
 0% [ 0 ]
8.dudaktan yapışırım
 0% [ 0 ]
9.sen söyle derdım
Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_vote_lcap67%Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
gfb's angel
Asi ve CıLGıN MoD
Asi ve CıLGıN MoD
gfb's angel

Puan Ver : <div class=\"js-kit-rating\" view=\"score\"path=\"\" title=\"\" permalink=\"\"></div><script src=\"http://js-kit.com/ratings.js\"></script>

Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar Empty
MesajKonu: Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar   Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 12:31 am

ARKADAŞLAR birine aşıksınız yada değilsiniz fakat birliktesinzi sewgiliniz size beni sewdiğini kanıtla derse ne derdiniz
stress
Moderator
Moderator
stress

Puan Ver : <div class=\"js-kit-rating\" view=\"score\"path=\"\" title=\"\" permalink=\"\"></div><script src=\"http://js-kit.com/ratings.js\"></script>

MesajKonu: Geri: Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar   Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2007 11:52 pm

aslında verilecek cevap basit ve kısa YANINDAYIM
MyaLL
SiTe PaTRoNu
SiTe PaTRoNu
MyaLL

MesajKonu: Geri: Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar   Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_icon_minitimePerş. Tem. 05, 2007 9:09 pm

Sevgiyi kanıtLamak ßazen ßir ßakışLa oLur ßazen eL eLe tutuşup yürümek payLaşmaktır açıkcası sevgi ßenim için sınırsızca ve özgürce kanıta gerek yoktur ßazı şeyLer için ne pahaLı ßir yemek nede pahaLı ßir hediye kanıtLar sevgiyi gözgöze geLip sıcacık ßir dokunuş yeter dudakLara yada ßir simit i payLaşmak sahiLde otururken kanıt sadece somut şeyLerLe oLmaz öyLe oLsaydı ßizLer ruha degiL maddeye aşık oLurduk eger ßöyLe ßir soru geLiyorsa sevgiLinizden size ßence onun sevgisinden şüphe etme vaktiniz geLmiştir hala anlamadıysa sizin sevginizi ve kanıt istiyorsa ßırakın gitsin işte ozaman anLar sizi ne kadar sevdigini.... 06/07/2007 MyaLL
https://myall.yetkin-forum.com
beton
üYe
üYe

MesajKonu: Geri: Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar   Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_icon_minitimePaz Tem. 08, 2007 5:31 pm

zaten sevdiğim kişiyle ciddiysem herzaman yaşadığımız müddetçe beraberiz derim ve sevgimizi karşılıklı olarak algılar hep birlikte ahirete kadar derim seni benden başka bukadar çok sevebilecek biri varsa derdim doğru nikah masasına
son_ja
Prenses
Prenses
son_ja

MesajKonu: Geri: Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar   Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_icon_minitimePaz Tem. 15, 2007 12:21 pm

onunla isem zaten onu seviyorumdur .sevmesem eğer valla bağlasın durmam ..
stress
Moderator
Moderator
stress

MesajKonu: Geri: Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar   Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar I_icon_minitimePaz Tem. 15, 2007 3:56 pm

dimi abla ya aslında böyle bir soru karşısında bırakırsın anlar ne kadar sevdiğini Laughing

Sevgiliniz" Beni Sevdiğini Kanıtla" Derse Ne Yapar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yirmi dokuz harf sanki yerin dibine girdi...affet beni